(Odijk) 030-6561223, (Zeist) 030-7519054,

Axa Solid ringslot

Axa Solid ringslot
24,95 € 24,95 €

Beschrijving

Axa Solid ringslot
Zeer sterk AXA ringslot geschikt voor de meeste type fietsen.
Dit Axa slot is ART2 goedgekeurd, waardoor u uw fiets met dit slot kan verzekeren tegen diefstal.
Dit Axa slot heeft een stalen slothuis, waardoor het extra goed beveiligd is tegen braak.
De beugel bestaat uit 8,5mm dik gehard staal.
Het cilinderhuis heeft een extra inslagbeveiliging.
Dit Axa slot is eenvoudig te monteren.
Dit Ringslot Axa Solid Zwart ART2 wordt geleverd met 2 sleutels.

Aanbiedingen

Testimonials

Beoordelingen | Bikes and Care